sausio 19, 2009

Mados ABC mergaitėm . II dalis C-F

Nu labas ;)
Ar jau matei Rocknrolla? Ne? Tada paskambink kokiam simpatiškam draugui ir marš į kiną ! Patikėk- nesigailėsi! Galiu drąsiai sakyti kad tai geriausias mano matytas filmas. Personažai, pokalbiai, frazės, drabužiai ... prikaustė prie ekrano nuo pradžios iki galo ! Bet jeigu nuspręsi šį filmą parsisiųsti, aš tau DRAUDŽIU siųstis versiją su vertimu! nu nu nu, negalima !
O dabar į temą ir ne biški :)
Celine
Grynos spalvos,švarus siluetas, jokių išsiskiriančių aksesuarų.

Chanel
Aš deja šioje kolkecijoje neradau beveik nieko gero. Didžiausią įspūdi paliko tik kaip visada nuostabus Chanel podiumas.


Chloe
Vyrauja juoda ir pasteliniai smėlio atspalviai. Paltai ir švarkeliai dekoruoti žvyneliais, gelytem, nerinukais... ir kaip ir kitose rudens žiemos sezono kolekcijose karaliauja plazdantis perregimas sijonėlis.
Dior
Man tai nepatiko, bet tu gal turi kitokią nuomonę, tad kelis modelius įdėjau ;)Christian Lacroix
Nors nesu didelė šio ekscentriko gerbėja, bet keli modeliukai vis dėl to patraukė akį.

Diesel
Laisvė, patogumas ir be abejo denimas


DKNY
La Boheme :) 2 ir 3 modeliai kiek primena Kate Moss stiliuką.


DSquared
Škotiški langeliai. Pasidairyk parduotuvėse, mačiau nemažai drabužių išmargintų tokiu raštu. Žiema dar nesibaigė, taigi dar nevėlu pagyvinti savo garderobą.

O čia patys dizaineriai. Šauniai atrodo
Elie Saab
Kai pirmą kartą pamačiau jo kolekciją, supratau, kad meilė iš pirmo žvilgsnio egzistuoja. Jis dar nė karto nėra manęs nuvylęs. Kol kiti dizaineriai eksperimentuoja raštais, detalėmis, neįprastais deriniais ir bando moterį paversti tai čigone, tai hipe tai Robinu Hudu, Elie Saab parodo ją tokią, kokia yra - elegantiška, paslaptinga, švelni deivė. Moteriškumas pagrindinis jo kolekcijų ginklas .

Emilio PucciEmporio Armani
MMM...nuostabi kolekcija. Puikios klasikos interpretacijos. Labiausiai man patiko plačių lengvo audinio kelnių, plataus diržo, įmantraus kirpimo švarkelių ir delninukės deriniai.


Jeigu kur pamatysi tokį šaliką, būtinai man pranešk !
Etro
Puikūs batai, reikalaujantys ypač atsargaus derinimo. Nes žingsnis į šoną ir viskas sugadinta.
Na ir paskutinė kolekcija šiandien
Fendi
Ši man patiko daug labiau negu Chanel
Pabrėžtas liemuo, ruda, juoda balta spalvos, pilkos pėdkelnės ir puikūs kailiniai :)Iki pasimatymo ;)*
MUA

1 komentaras: