spalio 15, 2010

Little velvet dress

Labas,

pakalbėkim apie sukneles. Suknelė tai toks puikus dalykas kai tau nereikia prie apačios derinti viršų ir atvirkščiai. Ką jau kalbėti apie little black dress prie kurios dera viskas. Na gerai, nepersistenkime, beveik viskas ;) Ryte į darbą išbėgam prie jos priderinusios ilgaaulius ( šį sezoną ''overknees '' prašyčiau) ir šiltą skarą ( ta pati suknelė, tik kita skarelė ir tavo įvaizdis atsinaujina. Aš jų turiu bent vieną maišą), eidamos į seminarą po nepakeičiamąja suknele susisagstome klasikinius marškinius. Besiruošdamos į vakarėlį net neužsukame namo - nusisagstome marškinius, ilgaaulius pakeičiame puošniais aukštakulniais, visą gyvenimą talpinančią rankinę stilinga delninuke ( kad būtum ''up to date'' rinkis voko ar aplanko formos delninukę) ir VUOLIA!! Paruoštą kokteilį apibarstome derančiais aksesuarais ir... vakaro stiliaus ikona pasiruošusi įžengti į puotą.
O dabar pakeiskime kelias šios pasakos detales. Tegu ta suknelė būna aksominė... ir nebūtinai juoda. M? Šį sezoną visas mados pasaulis lenkiasi jo didenybei aksomui. Tikrai negėda prisipažinti, aš jam nesilenkiu- aš jį dėviu. Įkyriai siūlau ir tau rinktis Little velvet dress. Tegu ji būna nakties mėlynumo, turtingai žalia, ar paslaptingai tamsiai raudona... Na bala nematė, kad ir juoda... bet aksominė...būtinai aksominė!


Vionnet

Sonia Rykiel
Chado Ralph Rucci
Bibhu Mohapatra
Antonio Berardi
Giorgio Armani
Antonio Berardi
Giorgio Armani (pre fall 2010)
Givenchy
Richard Nicoll
Andrew Gn
Dolce & Gabbana

Jei esi drąsi ir vienu šūviu nori nušauti du zuikius, tuomet pridėk dar vieną šio šaltojo sezono tendenciją - maxi ilgį. Na pagaliau, kiek gi galima šalti kelius :)
Richard Nicoll
Antonio Berardi

Giorgio Armani
Na, o jeigu esi nedrąsi ir manai, kad neišdrįsi savo kūno apsupti įspūdingu, akį traukiančiu aksomo šydu, ieškok atskirų drabužių ansamblio elementų - kelnių, švarko, sijono. O jei ir tai tau skamba per daug iššaukiančiai rinkis drabužius puoštus aksomo delatėmis.

Rochas

Giorgio Armani
Giorgio Armani (pre fall 2010)
D&G
Alexander Wang (deja vienintelis šios jo kolekcijos modelis, kuris patiko. Visa kita, kažkur jau matytos nevykusios klasikinio kostiumo interpretacijos...gaila)


Na ir užbaikime šią aksominę pasaką gražia aksomine nata .

Myliu
Dievinu
Ate :*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą