rugpjūčio 20, 2010

Nemiga ir kiti ( ne )malonumai

Labas,
Nežinia po kiek laiko nesimatymo, mane vėl aplankė mano sena gera draugė nemiga. Ne, ač nekalbu apie pusvalandžio vartymąsi lovoje ( įprastai sunkiai užmiegu), o apie tai, kai jau beveik 2 h nakties, o mano akys , jau perskaičiusios kelis knygos skyrius, peržiūrėjusios visas žiemos kolekcijas iš raidės A ir ką tik atsisiųtus naujus žaidimukus ir programėles, vis dar yra stačios. Manau iphone savo reklamoje drąsiai galėtų naudoti šūkį - " I phone!!! Ir jūsų nemiga taps maloni!!"


Apie 2010 2011 rudens žiemos kolekcijas iš raidės A: yra neblogų derinių ir idėjų, jau galvoje susidėjau savo žieminių batų eskizą, kurį įgyvendins mano nuostabioji batsiuvė Ponia Danutė( tik įdomu, kas už tai sumokės), kaip visuomet yra hopeless kolekcijų ( nors deja, o gal ačiū Dievui, niekas neprilygs nuoatabiąjai Dainos Bilevčiūtės kailių ir odos kolekcijai),Ana Sui lygiai tokia pat kaip ir prieš kelis metus - tos pačios bohemiškos suknelės ir spalvotos pėdkelnės, noriu šinšilų kailinių( nepyk PETA , bet aš tikiu reinkarnacija: kai kurie gyvunai mirę atgimsta kailiniais) , beje pamačiau toki dizainerį, kurio išvaizda labiau asocijuojasi su treningais, lakierkom ir baklaškių segmentu negu su mada...

Andrew Gn ( ir kuo jums ne Pugžlys iš Adamsų?)

Apie mane: baigėsi saldainiai ir Coca Cola ir aš nebeturiu kuo malšinti savo liūdesio ( taigi miela varle keliauninke jeigu skaitai mano laiska grįšk greičiau arba nusipirksiu 2 litrus Coca Colos ir išgersiu vienu mauku). Beje, pastebėjau kad kai konors lauki, visai nesvarbu dieną ar savaitę, visvien sunkiausia būna paskutinėmis akimirkomis. Norisi palyginti su distancijų bėgimu: nesvarbu, 60 metrų ar 1 kilometras, kai lieka vos keli žingsniai iki finišo pradeda skaudeti kojos, plakti širdis, suskausta šoną, o galvoje skamba ''nebegaliu, nebegaliu''... Taip ir su laukimu: kai lieka kelios valandos- nebegali miegoti, sėdėti, gulėti ar eiti, tik galvoji - ''na greičiau, greičiau... Nebegaliu nebegaliu... Va prie kokių apmąstymų priveda šaldytuve pasibaigę saldainiai:)
Apie Angelna Jolie: filmas druska neblogas. Kaip visada, Angelina yra Supermenas, Žmogus voras, Betmenas, Terminatorius ir Halkas gražiame moters kūne. Tik čia kažkodėl filmo kurėjai staiga suvokė, kad net ir tokiai antgamtinei butybei kaip Jolie gali būti sunku atlikti visą tą kaskadininkų darbą ir idėjo truputį žmogisko uždusimo, baimės jausmo, jaudulio prieš šuolius nuo tilto ant sunkvežimio, ir skausmo išraiškaų juos atlikus -taigi jau beveik galima patikėti, kad gyvenime šitaip būna:))) Bet štai gyvenime turbūt nebūna tokių gražių ir seksualių moterų kaip Angelina . Ji tiesiog tobula moteris: velniškai graži ir mažai šneka( bent jau aš dar nesu mačiusi nė vieno filmo kur ji būtų plepi ). Ir ar gali realybėje šitaip tikti visokių spalvų plaukai? Kai ji filme persidažo plaukus juodai- ji atrodo tokia karšta, kad net kyla noras vėl būti juodaplauke.

Ša ša ša... fu! Negalima :) Ne tam tiek suplojau už beveik saugų tapimą blondine, kad nepraėjus nė metam vėl grįžčiau atgal. O patikėk, kainavo ir pinigų, ir laiko, ir baimės, ir kantrybės vaikščioti su kuodu kol nenusikračiau tu oranžinių galų.... ojojoj... ir vistiek vis neįgaunu tobulos spalvos, tad greitu metu vėl kažką darysiu su plaukais.
Gal kažką tokio ?
O Dieve, aš turbūt kaip ir kas antra mergina pasaulyje, nekenčiu savo plaukų. Ir iš kur pas tas visas Marimar ir Rozalindas šitokios garbanos? Arba kur aš buvau kai Dievas plaukus dalino?

Nusiminus ir pikta

Myliu
Dievinu
Ate :*

3 komentarai:

 1. oj Cami, pati žinai kad su plaukais ne viena tu turi problemu :DDD aš jau pati nežinau ko noriu, iš ryto trumpų, per pietus blondiniškų, vakare ilgų garbanų...siaubeee ;/
  p.s. aš vis dar nepriprantu prie tavo blondiniškų plaukų, atpažįstu tave vien iš Kipro einančio visada šalia :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš jau maždaug žinau ko noriu ir jau žinau pas ką eisiu, belieka sulaukti kada galėsiu tai padaryti:) Kipras mano skiriamasis bruožas yra :)))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Hi there, thank you for stopping by!
  Unfortunately I cannot remember the quote, I change them too many times.
  Do let me know if you get an idea.

  Happy weekend to you.

  AtsakytiPanaikinti