rugpjūčio 16, 2010

Paryžius coca-cola ir kiti tarptautiniai ypatumai

Labas,

ar dažnai susiduri su pavydu? Turiu omeny tą jausmą, kuris užvaldo kai kitiem atsitinka tai, ko tu be galo nori. Nors aš ir esu labai draugiška ir faina ( remiantis mokslininkų tyrimais ir facebooko testais ;),turiu labai stiprų pavydo jausmą kai kitiem sekasi geriau nei man. Pavyzdžiui, kai kazino prie lošimų automato draugė laimi prieš tai jam sumaitintus mano pinigus, tas jausmas iš P raidės oj kaip gražia širdį.


Šis jausmas užgraužė net ir tada kai Jis pranešė naujieną apie kelionę darbo reikalais į Paryžių.

O DIEVE !!! Juk Aš o ne Jis jau 100 metų svajoju ten nuvykti. "Ne, mažute, tai darbo reikalais, laikas - pinigai, nebus kada ten dairytis. Kitą kartą nuvyksime kartu". Na bent jau gavau paguodos prizą 2 coca-colos buteliukus ( nes šiaip Cola man yra uždrausta. Ech vienur gyvenimas ar gamta duoda kitur atima: gamta atėmė iš manęs A klasės xs dydžio užpakaliuką, bet apdovanojo gražia krūtine, gyvenimas padovanojo man svajonių vyrą, o tas vyras atėmė iš manęs coca-cola.C'est la vie - kaip sako prancūzai.) ir pažadą parvežti prancūzišką bei vokišką Vogue ir dar kanors gražaus...na ir dar užuomeną, kad visai fainą būtų švęsti Valentino dieną Paryžiuje. Tai vat ir laukiu maždaug savaitės vidurio, JO, Vogue, kažko gražaus, valentino dienos...Paryžiaus...Ir visai nelaukiu kai šaldytuve pasibaigs Cola ir saldainiai Geisha.
Na o tęsiant temą apie tai ką gamta davė ir atėme, tai gamta atėmė iš Lietuvos Lady GaGa, tačiau negi galime skųstis kai esame apdovanoti Svetlana Pronina?

Matai? Tikrai nėra ko liūdėti, kad GAGA gimė ne Lietuvoje.

O apie tarptautinius ypatumus, tai pasirodo Lietuva nėra tokia ypatinga ir keista užsieniečiams kaip mums atrodo. Neseniai kalbėjau su žmogumi, gimusiu Portugalijoje ir gyvenančiu Kinijoje, ir pasirodo vienintelis keistas dalykas yra tas, jog čia beveik nėra skalbyklų . Įsivaizduoji? Aš tikėjausi, kad mes keisti, mūsų maistas keistas, mūsų elgesys keistas... bet ne, keista tik tai jog čia beveik nėra skalbyklų.
Na ir pabaigai dilema. Kai visi blogeriai, facebookeriai, skyperiai ir kiti rašytojai skelbia vasaros pabaigą, man iškilo dilema: Ar susiveržti diržą ir rudeniui atėjus nudžiuginti save į kairė pajudėjusia svarstyklių rodykle ( taip taip teisingai save - nes kolkas mano minus 6 (jau 6) kg pastebėjo tik mano draugės ir jų mamos) ar tas paskutines mano mylimiausio metų laiko savaites džiuginti savo skrandį ir sielą ir atlsilaisvinus vadeles iki soties mėgautis mėgstamais patiekalais net ir po 22 h?

Tai tiek:) Skaniu sapnų :)
P.S. Jis jau išvyko, o aš lieku čia skandinti savo liudesio alkoholio, tfu tai yra COLOS butelyje ir Geisha saldainių dėžutėje. ;)

Myliu
Dievinu
Ate :*

1 komentaras: