rugsėjo 22, 2009

Diena be automobilio ir nė žodžio apie mada(turbūt)

Labas,

ar girdėjai, kad šiandiena Tarptautinė diena be automobilio. Kadangi dėl techninių kliūčių be automobilio buvau kelias savaites, taigi šią puikią šventę atšvenčiau kartu su savo mylimąja Laguna. Taip taip aš nepavyzdinga, bet vairuotoja aš net labai draugiška, tikrai. O vairuotojams kurie kalba telefonu ir važiuoja antra juosta mažesniu nei leistinas greičiu siūlyčiau arba pasitraukti į pirmąją arba palikti savo prabangius automobilius namie ir vaikščioti pėsčiomis, galbūt kelionės tikslą pasieksite netgi greičiau. Nustebsi, bet šis mano komentaras liečia net ne moteris. Na o tęsiant temą apie mylimuosius automobilius tai štai mano naujoji svajone : nuostabus ryškiai raudonas BMW X6 M.


Arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Įdomu ar Kalėdų Senelis pakankamai stiprus, kad atneštų tokią dovaną. Bet dėl visa ko, šiemet pakabinsiu truputį didesnė kojinę.


O kalbant apie kojines, tai yra apie pėdkelnes ir leggingsus, su kuriais pastaruoju metu beveik nesiskiriu tai turiu žiauriai gerą naujieną ! Aš atradau leggingsų rojų ! VCUP'e 2 aukšte atsidarė naujas pėdkelnių ir legingsų skyrelis. Tiesiog mano rojus: su burbuliukais, kvadratukais, zmogeliukais, gelių motyvais, net Burberry raštais... Jei pameni, kažką panašaus praeitą žiemą siūlė Anna Sui. Nesvarbu, kad reikejo laukti metus, bet išskirtinių pėdkelnių pagaliau turime ir mes. O žinai, kas dar geriau? Jas gamina Lietuvoje. Man kaip "pirk prekę lietuvišką" fanatikei, tai tik dar didesnis stimulas pirkti, pirkti, pirkti...

O žinai, kas dar fainiau, kad šiandien mane aplankė ...net nežinau kaip tai pavadinti... Prieš kokius metu grižusi namo nebenorėdavau nieko tik griūt i lovą, tevam i klausimus atsakydavau burbėdama, jau nekalbant apie normalų, geranorišką bendravimą... Ir tik šiandien atkreipiau dėmesį jog grįžtu namo linksma, geranoriškai plepu su tevais ir net gražiai atsakau į klausimus"ką valgei? ar valgysi? kodėl nevalgysi?" Ogi štai kas nutiko: prieš metus nebuvo nei meilės,nei konkrečių ateities svajonių, nei megstamo laisvalaikio uzsiėmimo, nei patinkančios veiklos, nei pinigų materialiems norams realizuoti... Šiandiena mano gyvenime yra meilė, laimė, didelės ateities svajonės, vizijos ir misijos, laisvalaikiu galiu užsiimti mėgstama veikla ir iš to net truputį užsidirbti, bė nuobodžių mokslų Vilniaus Universitete atsirado laiko ir patinkantiems, visai kitos srities mokslams... Ir nors pinigų per tuos metus tikrai nepadaugėjo, bet dabar jau ir pati įsitikinau, kad ne piniguose laimė. Kai nėra su kuo dėl dėl ko jų leisti, kokia gi čia laimė? :)

Vat taip ir gaunasi kai ilgai apie save nesneki :)))
Labanakt :)

Myliu :*
Dievinu :*
Ate:*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą