gruodžio 23, 2010

Kalėdų wishlist'as, arba žiemos must-have pagal Kamilė Boutique

Christmas wishlist N0 2

Jei vogti - tai milijoną, jei šią žiemą pirkti kepurę - tai turbaną. Svajoti apie šio stiliaus kepurę mane įkvėpė nuostabioji, laiko neliečiama Kylie. Deja, kaip ir daugybę gerų dalykų, šių kepurių Lietuvoje nė kvapo, Tačiau www.asos.com gali pasiūlyti kelis turbanų variantus už prieinamą kainą.

Palerina - aš tiesiog privalau ją pasisiūti dar neatėjus vasarai :)

Militaristiniai batai - ypač patinka romantiškame derinyje. Nuostabiai atrodo prie ilgo sijono ir jaukaus megztuko derinio. Puikiai tiks ir prie palerinos, bei prie daugumos kitų tavo mėgstamų drabužių ansamblių.

Mulberry - naujoji Hermes Birkin. Kažin ar pastaroji klasikinė rankinė nebus nustumta nuo pjedestalo? Mulberry jau pamėgo daugybė žvaigždžių, Lietuvos parduotuvėse jau gausu panašių kopijų, taigi manau jau greit ši rankinė taps dažnos lietuvaitės garderobo dalimi. Bent jau aš ją mielai priglausčiau savo rankinių krepšelyje.

Leopardas - jau kelis sezonus leopardas drąsiai žingsniuoja podiumu ir nė nežada nuo jo nulipti. Gėda prisipažinti, bet savo spintoje neturiu nė lopinėlio leopardo, nors jau seniai žadu prisijaukinti šį laukinį katiną. Manau gerai pradžiai puikiai tiktų leopardo rašto skara.


Military coat
Militaristinis paltas, o taip... tik manasis turėtų būti chaki spalvos, ilgas ( bent ki pusės blauzdos), o jo sijonas turėtų būti pusės saulės kliošo formos. Kailinė kepurė - į ją galimą įsisegti sagę. Jei bijai atrodyti kaip SSSR žandaras, nesirink žvaigždės formos, rinkis širdelę, meškiuką, voką ar dar koki tau mielą ženklą. Na o jei mėgsti atrodyti provokuonačiai, užsuk į sendaikčių turgų, ten tikrai rasi sovietų palikimo žvaigždžių. Givenchy Antigona rankinė tapo mano svajonių musthave'u kai ją pamačiau L'Oficiel Mada žurnale. Čia nereikia jokių komentarų - ji tobula, puikiai atrodytų tiek prie klasikinio stiliaus, tiek prie laisvalaikio boyfriend džinsų, kuriuos dievinu. Didelis šalikas - jaukumas, šiluma, stilius.
Nail polish

Nagų lakai. Manau net ir tokiai konservatorei nagų spalvų atžvilgiu kaip aš pats laikas įsileisti naujų spalvų. Taigi šį sezoną keiskimės kartu ir nusipirkime pora naujų atspalvių. Šią žiemą mes tikrai neapsieisim nuo balintos kavos spalvos nagų. Taip pat neišvengsime pudros spalvos. Prie militaristinio palto TOBULAI tiks chaki nagų lakas. Kaip jau minėjau, aksominė suknelė šį sezoną NEIŠVENGIAMA. Dar puikiai jeigu ji mėlyna. O dar dar puikiai jei prie jos priderinsi nakties mėlynumo nagų laką. Ir baigiamoji nata - klasikinė raudona. Aš žinau kad tu jau ją turi, tačiau pakeisk atspalvį ir tavo nagai suspindės iš naujo.
Lovely jewelry
Papuošalai... Na šarkos, lėkit čia. Gana nešioti tuos beveidžius raizgalus ant savo dailių pirštelių, grakščių kaklų ar lieknų riešų. Pralinksmėkime nors žiemą. Kodėl gi neužsidėjus pelėdos formos žiedo ar ''matrioškos'' pakabuko? O gal pagąsdinkim močiutes kaukolėmis? Tik rinkimės jas linksmesnes - spalvotas, su rožėmis, ar muse ant kaktos, kaip Alexander McQueen žiede. Internetinės parduotuvės primigtinai siūlo pelėdos, leopardo ar kaukolės formas. Aš jau seniai svaigstu dėl papuošalų - meškinų ( savo kolekcijoje jau turiu 2 pakabukus ir auskarus, tačiau galėčiau susipirkti visus pasaulio papuošalus meškinų formos)
P.S. Mielas Kalėdų Seneli, šitą prisimink. Jei nespėsi per Kalėdas, tai žinok yra dar ir Velykos, Valentino diena, metinės, mano gimtadienis, keli vardadieniai ...


Christmas wish list N01

Aviatoriaus tipo švarkelis, puikiai atrodys prie militaristinių arba mano išsvajotųjų Timberlandų. Jei paskutinę porą šių nuostabių Teddy Fleece Timberland'ų nupirkai ne tu, Kalėdų Senelį, tuomet aš labai liūdėsiu. Labai.

Kuprinė. Ne, ne ta mokyklinė brezentinė, o stilinga odinė arba "odinė" kuprinė, kurią galima panaudoti tiek elegantiškame, tiek ir sportiškame derinyje.
Militaristinė kepurė. Nors Lietuvoje su kepurėms, kaip ir su batais bei rankinėm situacija sudėtinga, bet gerai paieškojus, jų galima atrasti interneto vandenyse.
Laikrodis metaline apyranke. Man labiausiai patinka šis Michael Kros raudono aukso spalvos laikrodis.

Tai tokie mano kuklūs šventiniai norai :))
Myliu
Dievinu
Ate :*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą