gegužės 24, 2010

Welcome home Blonde !

Labas...

aš sugrįžau, nežinau ilgam ar vėl vienam įrašui, bet kažkaip pagunda rašyti blog'ą kyla tik rašant kursinį. Iš tiesų minčių kurias norėčiau čia sudėti kyla kas dieną, tačiau kas dieną jas pakeičia kitos kitos ir kitos... Gal kas parduodate minčių transliatorių ir smegenų į internetą? Kad prisėdus tereiktų paredaguoti ir paspausti mygtuką " Įdėti pranešimą".
Taigi mano gyvenime tebėra ir seno ir naujo. Aš vis dar didelius darbus darau paskutinę dieną, vis dar turiu paranoją, kuri verčia mane lakstyti laiptais pirmyn atgal ir 10 kartų patikrinti ar užrakintos durys, ar išjungta viryklė ir lygintuvas ir mano sapnai vis dar iš kosmoso pasaulio. Tačiau atsitiko kažkas naujo, ir net nežinau ar gerai tai ar blogai. Taigi pirmiausia ir svarbiausia naujiena AŠ IR VĖL BLONDINĖ!!!!Kas pažinojo mane tokia seniau - giria, o kas susipažino man jau būnant brunete sako, kad tamsūs plaukai man tiko daug labiau. O aš žinau tik tai, kad pati esu ta anekdotinė blondinė kuri nuo galvos iki kojų apsipila kava, paklausia pas policininkus kur padėti kyšį ir pradegintą skyle parkete paslepia guašo ir lako sluoksniu. Taigi ir nėr ko čia slėpti. Rudi plaukai gražu, bet BLONDINĖ TAI AŠ :)
Dar viena naujiena ta, kad pamačiau Vogue
šią reklamą
supratau, kad atėjo matas, mano kosmetinėje atsirasti lūpdažiui. Ir be abejo ne bet kokiam o būtent Chanel Rouge COCO N0. 06 . Bet juk princai turi karts nuo karto pateisinti savo titulą ;)

Dar viena naujiena atsirado mano mėgstamiausiu nagų lakų kolekcijoje. Dabar jų yra net trys.


Gėda prisipažinti bet manikiūras tai darbas kuriam reikia tokio didelio moralinio pasiruošimo kurį laiką nieko neliesti, kad aš vis bandau nuo jo išsisukti. Be to aš taip prisirišu prie mėgstamų spalvų ir kvapų, kad jie man tampa patys pačiausi ir aš jokių kitų nenoriu. Dėl tos pačios priežasties manau greitu metu nuo Lanvin Jeanne vėl sugrįšiu prie savo Amor Amor. Vis dėl to kai kurios vertybės yra amžinos ;)


Na štai ir palavinau pirštus, išjudinau smegenis, metas sėsti prie kursinio. Nenoriu nenoriu nenoriu...

Myliu
Bučiuoju
Ate :**

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą