gruodžio 31, 2009

2009 metų pelno- nuostolio ataskaita

labas,
baigiantis metams aš vis dėl to lieku madinga ir netik nusiperku naujų drabužių šventei ( nes sutikti tokia šventę su atsibodusiom vis tom pačiom suknelėm- ne fasonas), bet ir rašau savo ataskaitą už 2009 metus.

Metų atradimas - JIS. Aš turbūt nevardinsiu tų savybių, kurias galėtų paminėti bet kuri kita iki ausų įsimylėjusi mergina, aš tik išvardinsiu tas, kurių kitos man pavydėtų : jis žino kas yra VOGUE, Elie Saab ir kuo susijęs John Galliano su Christian Dior, jam patinka vaikščioti po parduotuves kartu ir jei kurtume namų interjerą jam butų nenusipjaut kur kas stovės ir kokios spalvos bus užuolaidos ar vonios plytelės(p.s. mūsų skoniai dėl interjero puikiai sutampa , kiek girdėjau tai nutinka retai )... o Kalėdom jis dovanoja BATUS :))

Metų suvokimas - svajonėse apie ateitį aš nebeesu viena.

Metų laisvalaikis - naktinėjimus iki paryčių klubuose su mergaitėmis pakeitė linksmi stalo žaidimų vakarai su draugais ir vynu. Nepykit mergaitės, bet žvaigždės kartais krenta ir gyvenimas kartais keičiasi, bet aš vistiek jus labai myliu :)*

Metų žaidimas - Alias Party. Dar išmokau žaisti pokerį, o kitų metų pirkinių sąraše žaidimas "Gyvenimo žaidimas".

Metų knyga - Mažasis princas . Praeitais metais pasižadėjau pradėti skaityti knygas. Ir man pavyko, viena buvo net laabai stora :) be abejo MUST READ sąrašas dar neišsemtas, bet laiko dar turiu:)

Metų blogiausia knyga -Frederic Beigbeder "Meilė trunka trejus metus". Visas pasaulis dėl jos pamišęs, smalsumas nugalėjo ir mane. Perskaičiau per dieną, nes norėjosi kuo greičiau pabaigti ir visą laiką tikėjausi kad pabaiga bus kitokia nei visa knyga. Na ji ir buvo kitokia, bet vis vien nesužavėjo. Susidaro įspūdis kad knygą rašė žmogus kuriam nenusisekė gyvenime todėl jis visą tai neigia, ir nori atrodyti blogas ir bjaurus, nors veiksmai išduoda kad pats savo vaidyba netiki. Kai kurias vietas net bjauru skaityti. Na o kadangi bet kuri antireklama irgi yra reklama, tai gero skaitymo ;))

Metų filmas - ne abejotinai Rock'n'rolla . Puikus filmas, puikūs aktoriai, puikūs personažai, puiki vaidyba, puikus stilius, geros frazės. Beabejo labai patiko ir Benjaminas Batonas ir jo nepakartojama istorija - pirmas filmas pravirkdęs mane kino teatre ( kur ten pravirkdęs, pražliumbinęs sakyčiau jei tik būtų toks žodis).

Metų romantika - Palanga. Apsnigtos pušų viršūnės pro didžiulius kambario langus. Pirmas savaitgalis kartu ...:)

Metų meilė iš pirmo žvilgsnio - Baltasis Škotų Terjeras . (Praeitų metų meilė iš pirmo žvilgsnio buvo Biglis)

Metų santykių atgaivinimas - pradinėj buvom geriausios draugės, tada buvom draugės, tada susitikdavom tik per paskaitas universitete, dabar matomės beveik kiekviena savaitgalį.

Metų maratonas - trys vestuvės per vasarą. Trys kartai pamergės vaidmeny (gerai ,kad yra skelbiu.lt kur sukneles galima parduoti, o ne kaupti kaip filme 27 suknelės). Ak kaip gražu buvo ištekinti savo mylimą pusseserę su kurią apsivilkdavom mamos sukneles ir vaidindavom Spice Girls, savo mokyklos griausią draugę, su kuria vietoj istorijos pamokos ėjom gerti alaus į "stroikes" ( visai ne glamūrnai ) ir išleisti į vyrus savo mylimiausią pusbroliuką, per kurį mano vaikystės grupių sąraše vietoj "Olialia" "Telebimbam" ir "rokerio Luko" buvo "Sel", "RASA", "XXL"...

Metų nuostaba -Heineken. Atradau alų kuris man visai patinka.

Metų nusivylimas - Chanel . Nebemyliu visai visai...

Metų ištikimybė - Elie Saab. Amžina meilė

Metų praradimas - 5 kg. Puiku kai nueini į parduotuvę ir tau sako " gal pamėginkit S dydį". Per kitus metus norėčiau prarasti dar nors 5:)

Metų užgaida - VĖL BŪTI BLONDE. Ši užgaida man neduoda ramybės, ir turbūt nenurimsiu kol nepatenkinsiu jos.

Metų džiaugsmas - mano darbais jau puošiasi ne tik mano draugės :))

Metų apsisprendimas - VAVM. Neišsiūgdžiau meilės savo senająm mokslui, tad JO dėka apsisprendžiau puse dienos paskirti ir tam, kas man pačiai ištikrųjų patinka. Po pusantrų metų būsiu Vadybininkė-Siuvėja.

Metų kvepalai - Lanvin Jeanne . Nors pripažinsiu, baigusi buteliuką grįšiu prie savo senųjų mylimųjų ir laiko patikrintų Cacharel Amore Amore.

Na o metų įspūdingiausio kvepalų buteliuko titulą pelnė - Van Cleef & Arpels Feerie. Bet pagal mano kvepalų skonį ( o Amore Amore jį atspindi labiausiai) tai kuo gražesnė pakuotė, tuo klaikesnis kvapas.


Metų "Nėra padėties be išeities, yra tik ribotas požiūris" - DAUGIAU NIEKADA NEBEIEŠKOSIU BATŲ PARDUOTUVĖSE!!! Man patinkančių batų už prieinamą kainą ten nė su žiburiu nerasi. Mano skonis man per brangus. Taigi mano šių metų atradimas ir išsigelbejimas Batsiuvė Danutė :)

Metų reklaminės kampanijos -
Pati pačiausia Scarlet Johansson for Dolce & Gabbana
Nors nesuprantu kaip Carlas Lily Allen įžvelgė mūzą, bet pripažįstu rezultatas geras. Žiūrint į nuotrauką net norisi pirkti tą baisią ''baloninę'' rankinę, vartant žurnalą šias reklamas norisi išsikirpti ir įsirėminus pasikabinti ant sienos. Bravo.
Nežinau kodėl, bet užkabino žvilgsnį ir sukėlė simpatiją.
Tiesiog mėgstu Audrey ir ši reklama man tokia prabangiai romantiška.

Metų Fake'as - Kesha ir jos daina ir klipas Tick Tock. Praeitais metais išpeikta už "copy paste" Lady Gaga pasitaisė ir per metus tapo ... na originalesnė turbūt butų per silpnas apibūdinimas.
Šiais metais man baisiai kliūva ''nuostabioji'' Kesha. Klipas vėl kažkoks copy paste fake'as, o balsas kaip vemiančios girtos nepilnametės (atsiprašau už išsireiškimą, bet tokia mintis, išgirdus dainą, kilo pirma).

Metų atsigavimas - taip pat ir metų klipas Rihanna Russian roulette. Praeitais metais vertinau Beyonce už paprastumą, šiais metais Rihanna už kostiumus, emociją ir tą rankų judesiuką :)

Metų Haute Couture - Christian Dior Fall 2009 .Kolekcija sukelianti dusulio priepolius.

Ir be abejo Metų vestuvinė suknelė Christian Dior Couture Fall 2009 Amazing*

Metų giminės papildymas - limited edition - viena nauja žmona, vienas naujas vyras ir vienas naujas vaikas. Ir visi jie atsirado skirtingose šeimose. Amazing 2 * :))

Metų patiekalas - Šaltibarščiai. Iš pradžių aš jų nekenčiau, vėliau kartais paragaudavau...dabar nebegaliu sustot !!!!! Jammi :)

Metų Must Have namuose


Ir...Metų rankinėMetų "Negali Būti!" - taip jau atsitiko , kad pamilau VW Golf. Pirmą seną kampuota Golfuka kabrioletuką :)) Ateity jo laukia ekstremalūs pokyčiai.Metų frazė - "Ei atsargiai nesulankstyk kartono marškinių rankogaliuose" Nesakysiu kam ji priklauso :D

Metų dovana - over knees batai :)))

Metų marketingas - vidutinio amžiaus ir pilvo vyrukas dirbantis moteriškų žurnalų kioske.Jis žino kuriam žurnale kokios kolekcijos ir kada žurnalas būna storiausias . Rusiški Vogue, Bazaar, In Style už puse kainos , o kai dirba toks pardavėjas tai vietoj vieno žurnalo nusiperki du ir būtinai sugrįžti dar kartą :))

Metų žurnalas - Express Mada , kuri pakyla į kita lygi ir nuo kovo pasirodys kaip gerai Pasauly pažįstamas L'OFFICIEL. Be to tai vienintelis lietuviškas mados žurnalas. Sveikinimai!

Taigi tiek visko ir dar daugiau prabėgo pro mano gražias dideles rudas akis 2009 aisiais metais.

Reziume - labai laukiau šių metų, nes tikėjau kad jie bus geresni...ir jie tikrai buvo puikūs.Oh YES, Definitely YES.

THIS IS IT

Įspūdingų, Glamūrnu, madingų ir svarbiausia STILINGŲ Naujųjų Metų :*

MYLIU :*

5 komentarai:

 1. Ooo kiek visko "metų" :) Aš ir nesugalvočiau

  AtsakytiPanaikinti
 2. The case with the rings is amazing! Where did you find it or which label is it!??
  Your blog is so interesting - it's a pity that I don't understand a word...

  AtsakytiPanaikinti
 3. I found it on http://www.net-a-porter.com, but i don,t remember the brand. Thank you:) you can try to translate it in google translater:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Thank you for the post - I'll follow your blog!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oh, I wanted write: thank you for the INFO, not the post... :-)

  AtsakytiPanaikinti