balandžio 15, 2009

Barbiškas rytas :)

Labas :)
Mano rytas toks barbiškas : rožiniai patalai, rožinė pižama, violetiniai rožinis telefonas šalia ir be abejo mano rožinis blog'as. Patinka man tokie rytai, nors dar labiau patiktų jei vietoj telefono šalia būtų mano kenas, o vietoj blog'o rašymo galėčiau mėgautis milijonu bučinių...:)~ Dar be abejo būčiau nieko prieš jei po langais stovėtų mano rožinė Vespa, o namie lakstytų ne rožinis, bet ir taip be galo mielas biglis. Va čia tai pasaka, kuriai lemta išsipildyti. Aš net pati sau jau pavydžiu :)))
Bet gana apie mane, pakalbėkim apie rimtą globalinį ir kosmopolitinį dalyką t.y. MADA. Jau senokai nerodžiau tau šio pavasario-vasaros kolekcijų. Gėda prisipažinti, bet aš ne tik kartais apsipirkinėju Norfoje, bet dar ir neperžiūrėjau daugybės šio sezono kolekcijų. O,Bet, Tačiau aš kaip visada turiu savo favoritus. Ir šį kartą tai bus Moschino bei kita jų linija Moschino cheap & chic. Šie mados namai dar nuo rudens neapleidžia savo pozicijų mano mėgstamiausių sąraše. Taigi pristatau tau pavasario-vasaros tendencijas pagal Moschino.

Plonas lietpaltis yra tavo šio sezono must-have'as . Tik nepirk nuobodaus juodo ar tokio pat balto, pasistenk surasti kažką išskirtinesnio, o jei turi galimybę nusipirk kelis skirtingus, galėsi derinti prie įvairių drabužių taip kaip "Love and other disasters" herojė. O beje labai smagus mergaitiškas filmas, jei patinka mada, Vogue ir gražūs drabužiai būtinai pasižiūrėk.
Juoda balta turbūt niekada neišeis iš mados, ir nors mano pačios stilius darosi vis laisvesnis ir mažiau konservatyvus, spintoje vis dar karaliauja juoda.


Man labai patinka didelės delninukės, džiaugiuosi, kad jos vis dar ant bangos :))
Mėlyna taip pat vis dar neapleidžia savo pozicijų, tik Moschino siūlo truputi šviesesnį ir švelnesnį atspalvį.
Kelnės : jei rudenį kelnės sutrumpėjo iki kauliukų, tai dabar jų kraštas dar truputėlį aukščiau. Puiki galimybė pademonstruoti savo grakščias čiurnas.
Taip pat nepamiršk pabrėžti ir liemens. Ši tendencija vyrauja jau daugybė sezonų, bet juk taip gražu pabrėžtas grakštus moteriškas liemuo :))


Apnuoginti pečiai. Sexy sexy sexy :)))
Praeitą pavasarį ir rudenį mane žavėjo 2 spalvos : įvairių atspalvių smėlinė arba nude (nuogo kūno) ir dūminė rožinė arba sudžiuvusių rožių . Nuostabu , ši sezoną jos vėl karaliauja.
Didžiulę gėlę ant peties pirmoji išdrįso užsidėti Carrie (Sex and the City movie), vėliau ją kopijavo Lietuvos pobuvių stileivos. O štai ir Moschino patvirtina, kad tokia detalė atrodo originaliai ir stilingai .
Romantiškos, šiek tiek baleriniškos suknytes ir a-la vyriškos liemenės derinys. Kodel gi ne ;)

O čia modelis kurį įsimylėjau. Nusotabus sijonas. Sluoksneliai, klostės ir medžiagų lengvumas atkeliauja iš rudens-žiemos sezono.
Moschino ceap & chic
O štai ir dūminė rožinė.


Va ir viskas. Ačių už dėmesį. Lipu iš lovos ir sugrįšiu į ją su arbata ir knyga "Kava su meile" . Šiandien leidžiu savo barbiškam rytui tęstis iki paskaitų.
Myliu
Dievinu
Ate :*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą