gegužės 18, 2009

Ir dar šiek tiek apie batus:)

Labas;) Kaip tu? Kaip savaitgalis? Mano tai kaip visada fainas, tik deja vėl teko prisiminti, kad esu miss trauma. Ir ši kartą kaltas visai ne alkoholis... Susitrenkiau koją, perpūtė petį (daug labiau mėgstu važinėti atidarytu langu, nei su AC ), todėl šeštadienio naktelė vietoj karštos buvo košmariška....
Na o kaip Eurovizija? Man tai įsiminė tik Sashokas, vis dėl to mūsiškis , ir Ukraina, kuri kaip visada parengė geruli šou, bet jau jos batai.... :))) ooo dar prisiminiau berods švedę, kuri buvo tokia baisi, kad net mano gyvenimas toks dar neikada nebuvo ir tikrai nebus, ir suomiai, kurių daina ir šou priminė "Geriausius Gariūnų tiuning hitus" . Ir vis gi aš tikiuosi, kad tu kaip doras(-a) lietuvis(-ė) pasitaupei tuos 2 lt ir geriau skirsi juos Kalėdinei išsipildymo akcijai.
Na o grįžtant prie batų, tai praeitą vasarą taip madingų gražių gladiatorių neįmanoma buvo rasti nė su žiburiu, o mano džiaugsmui šį sezoną jau mačiau daug gražių modelių tarp kurių manau bus sunku išsirinkti, kai ateis laikas apsispręsti. Na, bet po parduotuves pasivaikščiosi pati. Aš tau noriu parodyti, ką siūlo dizaineriai.

Alexandra Neel


Anna Sui


Bruno Frisoni
Chloe

Diane von Furstenberg
Giuseppe Zanotti
Givenchy
Lnvin
Miu Miu
Roberto Cavalli
Roger Vivier
Salvatore Ferragamo
Žemapadžiai
Adidas by Stella Mccartney
mmmm nuostabūs kedukai :)))
APC
praeita vasarą nusipirkau mokasinus, šį sezoną su jais beveik nesiskiriu :)))
Bruno Frisoni
CK
Na ir dar vienas mano mėgstamas batų modelis "baletkes"

Lanvin
Na ir koks gi stilingas pavasaris be stilingų guminių batų :)

Hunter
Va toks tas mano batų kalnas. Pasistengsiu surasti ir vyriškų batų apžvalgos ;)

Myliu
Dievinu
Ate :*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą